Opravy karavanů všech předních evropských značek

Pod pojmem servis karavanů si lze představit klasické opravy po autonehodě, ale také také zimní a letní údržbu karavanu. Zároveň se do souboru těchto prací dá zahrnout i vylepšení stávajícího stavu karavanu. Služby v servisu by se tedy mohli rozdělit do následujících skupin.

Vylepšení vybavení a karavanu

Mezi časté vylepšení výbavy karavanu patří například montáž markýz, instalace držáků pro kola nebo instalace televizních a satelitních antén. Dále se často provádí instalace klimatizace pro lepší letní zážitek v karavanu nebo naopak topení pro úpravu karavanu pro celoroční využívání.

Opravy karavanů po autonehodě

Kromě poškození, které vzniklo při klasické dopravní nehodě do této kategorie servisu karavanů patří i oprava rozbitého vybavení karavanu (například sporáku, lednice nebo bojleru), ale také třeba servis elektroinstalace.

Sezónní držba karavanu

Poslední skupinou služeb, kterou si v servise můžete objednat je pravidelná údržbu karavana. Může se pak jednat o letní, která se doporučuje provádět před začátkem sezóny, nebo o zimní, které se provádí před zazimováním karavanu. Účelem všech pravidelných údržeb je výrazně prodloužit životnost karavanu.

Servis karavanů Burimex

Servis karavanů s profesionálním přístupem ke klientům, kde můžete nechat opravit všechny typy obytných karavanů či obytných automobilů. Takto můžete ve zkratce charakterizovat servisní středisko českého specialisty na karavany firmu BURIMEX s.r.o..

Její působiště najdete nájezdu na D5 v obci Bavoryně, okres Beroun. Kromě servisu je zde také rozsáhlý bazar s karavany všech známých evropských značek, kamenný obchod zaměřený na výbavu karavanů a kemping a také se zde prodávají nové karavany značek Swift, Sterling, Sprite, Caravelair a Forster.

Autorizovaný servis předních značek

Servis karavanů firmy Burimex je mnoholetým partnerem anglického výrobce karavanů SWIFT a stal se v ČR jediným autorizovaným servisem pro karavany značky Swift, Sterling a Sprite. Nedávno pak navázal spolupráci i se značkami Abbey, Ace, Forster, Euramobil a Bailey a i pro ně se stal autorizovaným servisním partnerem.

Podívejte se na ukázky provedených prací v servisu karavanů Burimex.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!