Tipcars.czTipcars.com je motoristický inzertní portál s nabídkou od více než tisíce prodejců, kteří nabízejí okolo 65 tisíc nových i starších osobních, užitkových a nákladních aut. Ve značce TipCars.cz je zahrnut motoristický inzertní portál www.tipcars.com a motoristický měsíčník TipCars Speciál. Inzertní motoristický web Tipcars.com patří na tuzemském trhu mezi největší nezávislé internetové portály a nabízí různé typy vozidel. Tento server nabízí více než 90 tisíc automobilů od více než 1400 profesionálních prodejců a autobazarů. V offline médiích je pak v rámci značky TipCars, zaměřena pozornost na celou ČR, nebo místní inzerci vozidel. Snahou firmy TipCars je nabídnout autobazarům nástroj pro efektivní prodej aut. Koncovým zákazníkům pak TipCars nabízí na výběr širokou nabídku automobilů. Produkty pod značkou TipCars jsou rozšířené na český, slovenský a polský trh, přičemž snahou Tipcars.cz je oslovit i trh německý.

Nejlevnější pneu pro každé auto.

Jak vyhledávat a prohlížet vozidla na Tipcars.cz

Na serveru TipCars.com se nachází asi 80 tisíc vozidel nabízených k prodeji. Základem je tedy umět si v této spoustě vozidel vyhledat ta, která vás zajímají.Postup je naprosto snadný:

    • v menu klikněte na “Nabídka vozidel” a zvolte “Ojeté”
  • do levého vyhledávacího formuláře napište své požadavky:
      • v údaji “karoserie” zvolte “kombi, VAN, MPV, SUV”
  • do údaje “vyrobeno od” napište třeba “2008”
  • do údaje “cena do” napište “250000”
  • klikněte na tlačítko “rozšířené …”, ve formuláři vpravo v sekci “chlazení, topení” zvolte “klimatizace” a vpravo dole klikněte na “ok”
  • klikněte na tlačítko “vyhledat”

Vpravo bude zobrazen seznam aut, která vyhovují zadaným parametrům. Pokud je vozidel, která vyhovují více, tak bude seznam rozdělen na více stránek, mezi kterými je třeba listovat. Pokud vás nějaké vozidlo zaujme, klikněte na řádek s jeho popisem a bude vám zobrazena karta vozidla s jeho podrobnými informacemi, včetně fotografií a kontaktními údaji na jeho majitele.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!